Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Faydaları

Yaşamsal faaliyetlerimizi bağımsız gerçekleştirmemiz için önemli olan şey sağlığımızın yerinde olması ve herhangi bir rahatsızlığın bulunmaması yaşam kalitemiz açısında büyük önem taşımaktadır. Çalışma hayatınızda sahip olduğunuz sosyal güvenceniz sizlerin sağlık harcamalarını karşılamakta yetersiz kalıyor, sağlık harcamalarınız ister istemez aile bütçenizi zorluyor ve genellikle özel hastanelerden hizmet almayı tercih eden bir alışkanlığınız var ise yüksek bedeller ödemek istemiyorsanız tamamlayıcı sağlık sigortası tam size göre imkânlar sunan bir çözüm yoludur. Bilindiği gibi devlet hastanelerindeki aşırı yoğunluk

buy-levitra-usa.com

, kalabalık, muayene olmak için saatlerce bekleme, testler ve tetkikler gibi işlemlerin yavaş işlediğini, geç olduğunu dikkate aldığımızda özel hastaneleri tercih sebeplerimizin gerekçeleri doğal olarak ortaya çıkmaktadır.

Sizler için en iyi sağlık kuruluşlarıyla anlaşma sağlayan, kaliteli, hızlı ve güvenli sağlık hizmeti almanız için hizmet veren sigorta firmamızdan yaptıracağınız tamamlayıcı sağlık sigortası ile istediğiniz özel hastane ve sağlık kuruluşundan yüksek kalitede sağlık hizmeti alma hakkınız olsun. Özel hastanelere başvuran birçok sosyal güvenceye sahip kişilerden muayene hizmeti, katılım payı gibi ekstra ücretler talep edilerek hastaya ciddi maliyet sunulmaktadır. Hem hastane hem de SGK ya ait fark ücretlerini dikkate aldığımızda bir muayene için yüzlerce lira ödemek yerine sadece Sosyal güvenlik katılık ücreti olan 15 TL gibi komik bir rakama anlaşmalı özel hastanelerden ve sağlık merkezlerinden istediğiniz sağlık hizmetini almak için tamamlayıcı sağlık hizmeti yaptırmanızı önermekteyiz. Günümüzde Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde oldukça popüler bir uygulama türü olan bu sigorta ile anlaşmalı birçok özel hastaneden fark ödemeden yararlanmanın ayrıcalığını yaşayın. Ekonomik, avantajlı ve pratik bir sağlık uygulaması olan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanız halinde poliçeniz hemen işleme konularak yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları ayakta ve ayakta yatarak teminatlarını kapsayan bir sigorta türüdür. Ayakta tedaviler sigortalının doktora başvurması sonrasında yapıla tetkik ve teşhislerden sonra hastaneye yatmasını gerektirmeyen halleri kapsar. Muayene, ilaç, fizik tedavi, ileri tanı yöntemleri, röntgen ve laboratuvar tetkikleri teminat altına alır. Ayrıca ayakta tedavi teminatlarında en az 8, en çok 10 defa doktor muayene kontrol hakkınız olduğunu bilmenizde yarar var. Ayakta muayene için herhangi bir limit ve sınır yoktur.