İş Yeri Sigortası

İşyerinizi yangın, su baskını, hırsızlık ve benzeri risklere karşı korumanın en ekonomik yolu sigortadır.

İşyerinde güven ve huzurla çalışmak için satın alabileceğiniz ana sigorta teminatları aşağıda sıralanmakmış olup isteğe bağlı diğer riskleriniz için bizden çözüm isteyebilirsiniz.

İşyerinizi, içinde bulunan emtia, demirbaş, makine, kasa ve yazar kasa muhteviyatları için yangın, yıldırım, infilak, dahili su hasarları, duman, hava taşıtları, kara taşıtları, fırtına, yer kayması, kar ağırlığı, dolu, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör ve hırsızlık rizikolarının gerçekleşmesiyle doğabilecek zararlar teminat altına alınmaktadır. Bununla beraber misafirlerinizi dahi sigorta ettirebilir farklı ticari risklerinizi de kapsam içine alabilirsiniz.

isyerisigortasi

Alabileceğiniz Teminatlar

Yangın, Yıldırım, İnfilak
Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler, Terör
Hava ve Kara Taşıtları Çarpması
Dahili Su
Duman
Dolu (Bireysel dışı poliçelerde standart değildir)
Hukuksal Koruma
Hırsızlık
Kira Kaybı
İş Durması
Alternatif İşyeri Masrafları
Yangın Mali Sorumluluk
Fırtına
Yer Kayması
Kar Ağırlığı
Enkaz Kaldırma Masrafları
Binaya Sabit Kıymetlerin Hırsızlığı (Bina sigortalanmışsa)

İsteğe bağlı olarak ek prim ödemek suretiyle; Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Dolu, Sel ve Su Baskını, Cam Kırılması, Taşınan Para, Emniyeti Suistimal, 3. Şahıs Sorumluluk, İşveren Sorumluluk, Tamirhane Sorumluluk, Otopark Sorumluluk, Asansör Sorumluluk, Ferdi Kaza, Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz Hasarlarını da teminat altına alabilirsiniz. Daha fazla detay için bizi arayın.