SBMobil

SBMobil” ile poliçeler artık akıllı telefonlarda.
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin yeni uygulaması “SBMobil” ile sigorta poliçeleri artık akıllı telefonlardan sorgulanabiliyor. ?
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) 2014 yıldız projelerinden biri olan “SBMobil” uygulaması kullanıma açıldı. SBM bu uygulama ile web sitesi üzerinden sunduğu online işlem hizmetini bir adım daha ileriye götürerek akıllı telefonlara taşıyor.  Poliçe sorgulamada kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlayacak uygulama artık App Store’dan indirilebilir.

SBMobil” uygulaması, akıllı telefonlardan kolay ve hızlı bir şekilde poliçe, acente, eksper, kaza tutanağı sorgulama ve eksper atama gibi işlemleri yapmaya olanak sağlıyor.

Uygulama ile Hangi Poliçe Sorgulamaları Yapılabiliyor?
SBMobil ile profil ve poliçe bilgileri girilerek birçok sigorta sorgu işlemi akıllı telefonlardan yapılabiliyor.

Trafik ve Kasko Poliçeleri, Hayat sigortaları, Seyahat ve Sağlık Poliçeleri, Yeşil Kart, Taşımacılık ve Koltuk Poliçeleri sorgulanarak poliçe bilgileri kontrol edilebiliyor.

Eksper Raporunuz Akıllı Telefonunuzda!
Bir kaza yaptınız ve aracınızı incelemek üzere bir eksper mi atandı?

Artık eksperin araç onarımı ile ilgili belirlediği tüm detaylara ulaşmak çok kolay. Plaka, T.C. kimlik numarası ve hasar tarihi girilerek eksper raporu bilgilerine kolayca ulaşılabilir.

Eksperinizi Kendiniz Atayın!
Artık akıllı telefonlardan eksper atamak da mümkün. Uygulama sayesinde poliçe ve hasar bilgileri girilerek Eksper havuzundan eksper seçilebilir ya da sistem tarafından rastgele seçme yöntemiyle eksper atama işlemi gerçekleştirilebilir.

En Yakın Acente ve Eksper Nerede?
En yakın acente bir tık ötenizde!

Acente sorgulama adımı ile yakındaki acenteler öğrenilebildiği gibi, iletişim bilgileri ve acenteye nasıl ulaşılacağı da harita yardımı ile görüntülenebilir.

Aynı işlemleri takip ederek eksper bilgilerine ulaşmak da kolay ve mümkün.

Kaza Tespit Tutanaklarınızı Takip Edin! 
SBMobil ile kaza tespit tutanaklarının son durumu anlık olarak görüntülenebilirken; sonuçlanan dosyaların kusur oranları da öğrenilebiliyor.

Ayrıca uygulama aracılığı ile KTT sonuç kusur oranınına itiraz edilebilmesi SBMobil’in dikkat çeken bir başka özelliği.

Trafik Sigortası Teklifi Almadan Önce Primleri Karşılaştırın!

Trafik Prim Karşılaştır seçeneği ile tüm sigorta şirketlerinin son 30 günlük maksimum, minimum ve ortalama trafik sigortası primlerini görerek olası trafik sigortası primlerinizi öğrenebilirsiniz.

Yalnızca il, araç grubu ve işleten tipi bilgilerini girerek bu işlemi mobil uygulamamızla çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kazadaki Karşı Aracın Trafik Sigortası Hangi Şirketten ?

Kaza tarihindeki poliçe sorgulama adımı ile artık, yapmış olduğunuz bir kazada hangi şirkete başvurabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Plaka ve hasar tarihini girerek ilgili sigorta şirketi bilgilerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı;

App Store’da “SBMobil”i aratarak veya aşağıdaki ikonu tıklayarak,
Google Play’de “SBMobil”i aratarak veya aşağıdaki ikonu tıklayarak, indirebilirsiniz.