Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

KONUT SİGORTASI NEDEN ÖNEMLİ?

Sigorta işlemleri yalnızca araç sigortası veya sağlık sigortası için geçerli değildir. İkame edip ailenizle kaldığınız evinizi de sigorta yaptırmanız ve teminat altına almanız gerekmektedir. Nasıl ki araçlarımız için onlarca risk unsuru varsa evimiz için de onlarca risk ve tehdit unsuru var. Aracınızda yaşanacak olan risk maliyeti eviniz için oluşacak risk maliyetinden daha yüksek olmasına rağmen insanlar evleri için Konut Sigortasını ne yazık ki yaptırmıyorlar.

Konutlarınızda ortaya çıkan en büyük sorunlardan birisi ise tesisatlarda yaşanan sıkıntılar, evinizi su basması vb. Tesisatınızda oluşacak bir kaçak en son noktada etkisini göstereceğinden kısa sürede fark edilme şansı yoktur. Böyle bir talihsizlikle karşılaştığınız zaman fark etme durumunuz iş işten geçtikten sonra olacaktır bu durumunda tamiri için ne yazık ki yüklü bir miktar paranız gidecektir.

Böyle durumlarla karşılaştığınızda Konut Sigortasına sahip olmuş olsaydınız yüklü meblağlar ödememiş olur ve sigortanızın teminatları ile tazminat ödemesi almış olursunuz. Ve cebinizden tek kuruş vermeden kurtulmuş tamir masraflarından kurtulmuş olursunuz.

Sigorta kapsamında sadece tesisat giderleriniz yer almaz. Teminatlar arasında yangın, sel, su basması hırsızlık gibi yaşanmasını temenni etmediğimiz giderler de yer alır.

Konut sigortasında önemli olan nokta teminatlarınızı doğru olarak seçebilmektir. Bu nedenle evinizi korumak ve ciddi maliyetlerle karşılaşmamak adına Konut sigortanızın teminatlarını seçerken dikkat etmeniz gerekmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için en kapsamlı ve avantajlı poliçeyi yaptırmak sizin elinizde istediğiniz her an www.hatayumutsigorta.com.tr üzerinden teklif alabilir acenteye kadar gitmeden poliçe işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için 0533 207 31 96 yi arayabilirsiniz.

buy-kamagra-oral-jellies.com