Sigorta Acentası Hangi Hizmetleri Sağlar

Sigorta Acentası Hangi Hizmetleri Sağlar

 

Evinizin güvenliğinden arabanızın yolda başına gelebilecek olumsuzluklara; sağlıkla ilgili konulardan can kaybıyla sonuçlanabilecek kazalara; yangından doğal bir afet olan depreme kadar hayatta karşılaşabileceğimiz birçok aksilik, kaza ve tatsız durum mevcut. İnsan bütün bunlara kafa yorarak hayatın renkli ve olumlu yanlarını kaçırmamalı ne var ki bu tür durumlara karşı tedbir alarak kendisini ve ailesini güvence altına almayı da ihmal etmemeli! Bütün bu olumsuzluklara karşı sizi ve ailenizi düşünerek tasarlanmış ürünleriyle hizmet veren sigorta acenteleri; bir sözleşme ile bağlı bulundukları sigorta şirketlerinin temsilcileri olarak çalışır. Bağlı bulundukları sigorta şirketinin ürünlerinin tanıtım ve pazarlaması ile görevli olup, o şirketin hizmetlerini tüketiciye ulaştırır. Hayatta karşılaşılan olumsuz durumlara karşı sizi ve ailenizi koruyan sigorta acentası hangi hizmetleri sağlar sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Peki sigorta acentesi nedir, sigorta acentesi ne iş yapar ve hangi hizmetleri sağlar?

Sigorta Acentası Hizmetleri

Sigorta acenteleri herhangi bir sigorta şirketi ile yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde hizmet verip; sigorta şirketine bağlı iseler o şirketin ürünlerinin tanıtımını, pazarlama aktiviteleri ve satışını yaparlar. Sigorta acenteleri bağlı oldukları şirketin ve hizmetlerinin belirlemiş olduğu prensipler dahilinde ilerler. Tüketicilere araç, araç kasko, konut, kişisel, kurumsal sigorta ürünleri sunan acentalar; hırsızlık, nakliyat, havacılık, sorumluluk, mühendislik, işyeri, ferdi kaza gibi ürünlerle hayatın her alanında tedbir almayı mümkün kılar.

Antakya Sigorta Acentaları

 

Antakya’da bulunan başlıca sigorta acentası olan Hatay Umut Sigorta Ethica Sigorta ve Ankara Sigorta acentalığını Hatay’da üstlenmiş olup bu alanda yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

buy kamagra 100mg